ONDERAANNEMERS 

Stichting Inzet voor Zorg werkt nauw samen met diverse (kleine) zorgaanbieders en ZZP'ers om kwalitatieve goede zorg te leveren. Deze samenwerking houdt ook in dat Stichting inzet voor zorg hoofdaannemer voor de WMO en de jeugdzorg is in West Brabant West, West Brabant Oost, Breda en Hart van Brabant.

INTERESSE?

Neem contact op met Stichting Inzet voor Zorg via de mail onderaanneming@stichtinginzetvoorzorg.nl

Onderstaande kleine zorgaanbieders en zzp-ers hebben reeds een overeenkomst als onderaannemer. 
(deze lijst is dynamisch en wordt regelmatig bijgewerkt datum laatste versie 07.02.2017)

naam organisatie telefoonnummer contactpersoon email Soort zorg / doelgroep Website
ANH Centrale Zorggroep  0844 301111 Ray Seelar info@centralezorggroep.nl begeleid wonen, groepsbegeleiding en individuele begeleiding aan jongere met een comlexe zorgvraag www.centralezorggroep.nl
Anne4care 06 42657195 Annemarie Neele Anne4care@icloud.com Verpleegkundig indiceren, palliatieve zorg, thuiszorg en begeleiding individueel x
Kunstwerkplaats Art-Co 06 26088532 Rianne van Duivenbode info@art-co.nl individuele begeleiding voor kinderen en jong volwassenen , beeldcoach, verlies en rouwverwerking dmv creatieve werkvormen, kunstzinnige dagbesteding http//art-co.nl
BIM Coaching en Begeleiding 06 40893657 Yolanda Linschoten y.linschoten@gmail.com   x
BureauCic 06 48927074 Christel Raats info@bureaucic.nl Talentbegeleider onderwijs en het coachen  en adviseren van de de hoogbegaafde leerling, ouders van hoogbegaafde leerlingen en andere betrokkenen. www.bureaucic.nl
Carespect 06 11872729 Robbert Kramers carespect@live.nl individuele begeleiding en persoonlijke verzorging diverse doelgroepen www.carespectbv.nl
CBZ Utrecht 06 15333448 Reis Kaya info@cbzutrecht.nl individuele begeleiding, groepsbegeleiding en Persoonlijke verzorging, Verpleging en Huishoudelijke ondersteuning www.cbzutrecht.nl
Conaction 06 31929941 Michel Driessen/Paul Leenaarts info@conaction.info   Conaction biedt diverse programma’s voor jongeren en volwassenen, altijd gericht op het hervinden van eigen kracht en motivatie om tot leren, werken en leven te komen.  www.conaction.info
De Gouden Cirkel 06 24741014 Gabriëlle Weijters info@degoudencirkel.nu Individuele begeleding voor mensen met psychiatrische problematiek www.degoudencirkel.nu
Ervaar-anders 06 46011051 Djim Vervaart djim@ervaar-anders.nl individuele en groepsbegeleiding jongeren met een autismespectrum stoornis www.ervaar-anders.nl
Famke Meerhoff 06 11490460 Famke Meerhoff info@famkemeerhoff.nl professionele, kleinschalige en persoonlijke zorg aan kinderen, jongeren en volwassenen met een ondersteunende hulpvraag, in de vorm van:Dagopvang;Kortdurend verblijf (logeeropvang);Dagbesteding en Advies en ondersteuning voor ouders en kinderen. www.famkemeerhoff.nl
Hanne Ihlen Praktijk voor therapie en begeleiding 06 20485849 Hanne Ihlen info@hanneihlen.nl   www.hanneihlen.nl
Hayat Thuiszorg 076 5323893 Vildan Cimen info@hayatzorg.com Multiculturele zorgaanbieder op het gebied van de thuiszorg en individuele en groepsbegeleiding jongeren en volwassenen. www.hayatzorg.com
Huiswerkbegeleiding Etten-Leur 076 8881302 / 0765322634/ 0643417010 Diana Teunissen teunissen@huiswerkbegeleidingetten-leur.nl Begeleiding en coaching van leerlingen en studenten met hun huiswerk en studie www.huiswerkbegeleidingetten-leur.nl
Imagine Kindercoach 06 46117115 Jeannette van Oevelen info@imaginekindercoach.nl Begeleiding van kind en ouder tijdens en/of na de (v)echtscheiding  www.imaginekindercoach.nl
Jump Kindercoaching 06 27211928 Margot Albers / Suzan Ramos margot@jumpkindercoaching.nl laagdrempelige kortdurende hulp aan kinderen en hun ouders.   www.jumpkindercoaching.nl
Kim Buuron 06 41388047 Kim Buuron kimbuuron@hotmail.nl individuele begleiding en groepsbegeleiding kinderen en jong volwassenen diverse doelgroepen met mogelijkheid om ook paarden bij de begeleiding in te zetten. Ook in Tholen en Etten-leur mogelijkheden. www.kimbuuron.nl
Klik coaching 06 12638615 Karin van Oorschot karinvanoorschot@kpnmail.nl individuele begeleiding diverse doelgroepen X
Kombinocare 0164 620175 Anneke Bustraan info@kombinocare.nl KombinoCare is een veelzijdig en specialistisch kinderdagverblijf www.kombinocare.nl
Livo Zorgt 06-46572341 / 06-44276887               Ellie Brouwer / Marjon Honkoop info@livozorgt.nl Individuele begeleiding thuis aan mensen met een beperking, ouderen en chronisch zieken. www.livozorgt.nl
Multi zorg Leontien 06 23709330 Leontien van Leeuwen multizorgleontien@gmail.com VP, begeleiding, zorg voor verstandelijk beperkten, palliatieve zorg www.multizorgleontien.nl
Onze wijngaard 06 52221400 Paul Bosse paul@onze-wijngaard.nl dagbesteding op wijnboerderij  www.onze-wijngaard.nl
Praktijk Hoogbegaafd 0165 743055 Yvonne Buijsen info@praktijkhoogbegaafd.nl individuele begeleiding aan hoogbegaafde kinderen www.praktijkhoogbegaafd.nl
Praktijk Ligthart 013 5333973 Enno Ligthart info@psychiaterligthart.nl  
Praktijk Moos 06 14126234 Joyce Ferket joyceferket@praktijkmoos.nl ik biedt bemiddeling in gezamenlijk ouderschap na scheiding en individuele ondersteuning bij scheiding / ik ben mediator, gespecialiseerd in complexe scheidingen. www.praktijkmoos.nl
Rosa Pedagogica 06 47460251 Alexandra Schreuders alexandra@rosapedagogica.nl Individuele begeleiding diverse doelgroepen www.rosapedagogica.nl
SAM psychologiepraktijk voor kind en jeugd 076-2600030 Marjolijn van Loenhout info@sampsychologie.nl Ik bied psychologische behandeling en begeleiding aan kinderen en jeugdigen tot 18 jaar. Voor behandeling en begeleiding maak ik gebruik van cognitieve gedragstherapie, EMDR (trauma en angstbehandeling) en psycho-educatie. www.sampsychologie.nl
See You 06 34822806   Marian Timmermans info@seeyouzorg.nl See You is gespecialiseerd in begeleiding en opvang voor kinderen en jongeren met een psychiatrische stoornis, en met leer- of gedragsproblematiek. Tevens bieden we opvang en begeleiding aan (jong) volwassenen. www.seeyouzorg.nl
Stichting Kadezorg 06 28075052 Osman Eren o.eren@kadezorg.nl Multiculturele zorgaanbieder op het gebied van de thuiszorg en individuele en groepsbegeleiding jongeren en volwassenen. www.kadezorg.nl
Stichting OpenDoor 06 24595092 Cees den Ridder mail@stichtingopendoor.nl begeleiden van jongeren met een multi-complexe problematiek naar het sociaal aanvaardbaar participeren in de maatschappij www.stichtingopendoor.nl
Straal Kindercoaching 06 37303149 Jacomina Bazen info@straalkindercoaching.nl Straal kindercoaching biedt coaching, begeleiding en ondersteuning aan kinderen en hun ouders met hulpvragen op het gebied van opgroeien en ontwikkeling. www.straalkindercoaching.nl
Suus Goedgezinde Coaching 06 51144664 Suzan Nagtzaam info@goedgezindecoaching.nl Ik begeleid jonge kinderen en hun ouders bij het leren met een visuele leerstijl. Hierdoor ontstaat meer rust, zelfvertrouwen en plezier. www.goedgezindecoaching.nl
Suzanne Draisma Coaching 06 51917245 Suzanne Draisma suzannedraismacoaching@gmail.com individuele begleiding en gezinscoaching x
Van Kleur tot Kleurenleven/ Zorgatelier "Bieze Velleke" 0165 394205 Ingrid Smits info@ingridsmits.nl Creatieve Dagbesteding www.ingridsmits.nl
Victoria Vitae 06 20511035 Niets Merkx info@victoriavitae.nl Coaching en begeleiding www.victoriavitae.nl
We Care and Travel V.O.F 06 48222165 Alkan Gül alkangul@live.nl individuele en groepsbegeleiding
Werk 27 06 57944804 Paul van Loon info@werk27.nl WERK 27 coacht, begeleidt en ondersteunt werkzoekenden en werknemers die samen met ons een stap verder (richting werk) gaan maken.  www.werk27.nl
  06 52421957 Ivonne Hoen   Wij kijken naar de mens achter de situatie. Juist de jongeren en de kwetsbare werkzoekenden met psychische of fysieke beperkingen kunnen rekenen op de betrokkenheid van WERK 27.  
You & Me Psychologie 06 55062336 Mirjam de Nijs info@youmepsychologie.nl individuele + groepsbegeleiding aan jongeren tot 18 jaar. www.youmepsychologie.nl
Ijgenwys & Anders 0765962598 / 0614180025 Jos Trouwborst info@ijgenwys.nl zorgboerderij en activiteitencentrum diverse doelgroepen www.ijgenwys.nl
ZorgenCo 06 55511145 Karin Schouw - Reijnart karinreijnart@hotmail.com Persoonlijke verzorging, Verpleging, palliatieve zorg, dagbesteding en individuele begeleiding diverse doelgroepen x